.

.

beibehang позадина убава вода цвет црвена роза одраз влезот тремот во потрага за мурали de papel parede 3d paisagem

beibehang позадина убава вода цвет црвена роза одраз влезот тремот во потрага за мурали de papel parede 3d

Оценка на посетителот:

DEN 724.00 -42 %
DEN 1248.00
Залиха
Достапно за нарачка

Не постер. Со иста позадина ролни.76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2. · Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. · Ве молиме не т се двоумеше да не контактирате ако у не се задоволни со вашата нарачка , ние ќе ги реши сите проблеми со u .8 m Висина = 1. Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Yes (да). Не 10m L и 0. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина.

Карактеристики на предлогот

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
123
Тип:
Хартиените Тапети
Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
луо:
12501677

Купувачи како што избираат