.

.

BLLRC нов хеликоптер надградба пропелер SYMA X5UW X5UC X5HW X5HC четири-оска авиони надградба делови детелина пропелер

BLLRC нов хеликоптер надградба пропелер SYMA X5UW X5UC X5HW X5HC четири-оска авиони надградба делови детелина

Оценка на посетителот:

DEN 155.00 -15 %
DEN 182.40
Залиха
Достапно за нарачка

BLLRC нов хеликоптер надградба пропелер SYMA X5 UW X5 UC X5 UHW X5 HC четири-оска авиони надградба делови детелина пропелер Пакетот вклучува : 2 ПАРЧИЊА напред пропелер 2 ПАРЧИЊА обратен пропелер

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
SYMA X5UW X5UC X5UHW X5HC
За Возило Тип:
Авионите
РК Делови и Accs:
Пропелери
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Технички параметри:
KV1100
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS

Купувачи како што избираат