.

.

Американската Гроздобер Јаже Метал Ѕид Светилки За Кафе Куќа/Јадење Сала/Foyer/Shop Гроздобер Затворен Осветлување,Ноќни Светла Ѕид

Американската Гроздобер Јаже Метал Ѕид Светилки За Кафе Куќа/Јадење Сала/Foyer/Shop Гроздобер Затворен Осветлување,Ноќни

Оценка на посетителот:

DEN 2175.36
Залиха
Достапно за нарачка

(А) да ја прифатиме Alipay тука,Visa&Mastercard,Credit Card,Банкарски Трансфер, E-каратно. (Б) Сите Големи Кредитни Картички се Прифаќаат преку сигурна исплата пред - cc e ssor.
(А)Ние нормално брод од вашата нарачка во рок од 2 дена,ако ние не ги имаат во залиха,ќе ви го одложи малку подолго,ако треба светилка многу итно,ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате. (Б)Ако сеуште не ја добиете вашата цел при превозот времето е завршена,pl - e ase контактирајте со нас,ние ќе ви помогне да ги проверите и следете го. (В)може да разговара со нас во врска со трошоците на она што превозот се сретна - хо дс y ou сакатеНиска превозот цена или брза испорака време или нешто друго. (А)Ние ќе им даде на купувачот повратни информации по ред заврши;
(Б)Имаме се со цел да понуди најдобра услуга на сите купувачи, и да се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашите повратни информации и сугестии е многу јас - m portant за нас и на други купувачи.Откако ќе се имате било какви проблеми ќе disli ke,вие сте добредојдени да се поврзеш со за решение пред да замине лошо се хранат назад.
(А)Ако купувачот сакаат да се вратат на предмети тој нареди која нема ништо да се направи со квалитет,тој ќе биде одговорен за оштетување или губење кога h e испрати т тој објект назад.И ние ќе рефундирање на ПОБРЗО откако ќе ја прими. (Б)купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на предмети, освен за проблеми со квалитетот или погрешен точка. (А)Ние потпише договор со повеќето испорака компании,па доколку ставката што сте или дер е кревка или лесно да се има prblems,ве молиме проверете парцела во fornt на превозникот пред да заврши потпишувањето и да ги преземат photoes како доказ со пот тоа ch ние може да побара за надомест на штета од испорака компанија. (Б)Ние ќе испрати нов целата објекти(или делови)или враќање на вас ако добиете n incorret објект,скршени објект или исчезнати делови од нас. (В)Откако ќе ги примите објект потоа пронајдете тоа не е она што навистина,може да се тет urn до нас,но објектот треба да го задржи во добра состојба,и мора да fford т тој такси превозот.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Сенка Тип:
Железо
Стил:
Модерна
сертификација:
CE
Напон:
90-260V
Бренд Име:
Marlandisk
Боја На Каросеријата:
Црна
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Осветлување Област:
10-15square метри
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Up
Гаранција:
3 Години
Примена:
Трпезарија
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Техника:
Рачно Плетени
Број на извори на светлина:
1
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Прекинувач:
Вклучи/Исклучи

Купувачи како што избираат