.

.

SATA 22P 7+15 до MSATA Мини PCI-E PCBA Собранието само за UX31 UX21 XM11 SSD Цврста Состојба Диск

SATA 22P 7+15 до MSATA Мини PCI-E PCBA Собранието само за UX31 UX21 XM11 SSD Цврста Состојба Диск

Оценка на посетителот:

DEN 447.00 -5 %
DEN 470.40
Залиха
Достапно за нарачка


Детали :
1. Целосна Жалба со SATA revistion2.6
2. 3.3 Volt мини PCI-e SATA модул SSD поддршка
3. мини PCI-e SSD 52pin конектор
4. Поддршка по форма фактори на мини PCI-e SSD
Може да се користи за :
За ASUS Eee Чеша EP121
За ASUS UX31 UX21
За ACER W501 W500
За Asus EP121
За Dell : M4500, M6500
За Dell : M4500, M6400, M6500
За Фузија Гаража JOOJOO
За Google : CR-48 Хром
За INNODISK Innodisk Корп m SATA J80 m SATA SSD
За INTEL, INTEL Solid-state Drive 310 Серија m SATA
За Леново : K26, K47 A, K47 G Y460 T420 S X220 I Y470 T420 X220 T Y560 T520 Z420 Y570 L420 T420 SI E220 S L520 W720 E420 S W520 K27 K26 X220
За RENICE Renice X3 50 MM m SATA SSD m SATA
За SAMSUNG PM800 m SATA
За преминат преку преминат преку m PCIE m SATA m SATA
За TOPSSD Minip CIE m SATA SSD Серија m SATA
За TOSHIBA THNSNB064 GMCJ 64 G m SATA

Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
PCI

Купувачи како што избираат