.

.

5 Инчи Дебела Заклучување Британски Стелт Зглоб Додатоци Врска Кревет Агол Агол Завртка Кабинет Кревет Insert

5 Инчи Дебела Заклучување Британски Стелт Зглоб Додатоци Врска Кревет Агол Агол Завртка Кабинет Кревет Insert

Оценка на посетителот:

DEN 787.00 -25 %
DEN 1049.28
Залиха
Достапно за нарачка


Ако ви треба различни големини или во боја на рачки од наведени, ве молиме контактирајте ме. Јас ќе бидам среќен да ја смените листата на големина или боја што ви треба.
Прикажи Ги Моите Други Предмети За Продажба
Посета На Благодатта Мебел&Вратата Hardwar Продавница
Ме додадете на вашата Омилена Продавачи
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Време На Испорака :
100% Пари Гаранција за враќање на секој објект. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектите. Целосна наплата вклучувајќи го и превозот ќе биде изречена во случај кога објектот не е како што е опишано. Надоместокот ќе биде донесена откако предметот беше вратен на оригинална состојба.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Мебел Зглоб
Материјал:
Железо
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
EXQUISITO HOGAR
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
EQ-235449
Страна Панел Дебелина:
20mm
Барел Должина:
120mm

Купувачи како што избираат