.

.

Новиот USB 3.0 Тип Машки да се 3.0 Тип Б Женски Конвертор Адаптер

Новиот USB 3.0 Тип Машки да се 3.0 Тип Б Женски Конвертор Адаптер

Оценка на посетителот:

DEN 112.00 -5 %
DEN 117.60
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики : 100% сосема нов и добар квалитет Поддржува пренос на податоци стапки до 5 Gb/s и е наназад компатибилен со USB 2.0/1.1. Прави инсталација во тесни простори, многу полесно се Целосно заштитени за да се намали ЕМИ и други пречки извори Пакет : 1 x USB 3.0 машки да се женски адаптер

Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
Други
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
BINFUL
Број На Модел На:
PA0214
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Купувачи како што избираат