.

.

30 Метри UL1007 Електронски Жица Пурпурна 24awg ПВЦ Електронски Жица Електронски Кабел #24

30 Метри UL1007 Електронски Жица Пурпурна 24awg ПВЦ Електронски Жица Електронски Кабел 24

Оценка на посетителот:

DEN 479.04
Залиха
Достапно за нарачка

30 Метри UL1007 Електронски Жица Пурпурна 24awg ПВЦ Електронски Жица Електронски Кабел #24 Име : UL1007 24 AWG Електрична Жица
Диригент : 17*0.13 TS (Конзервирани бакарна жица)
Сертификација : УЛ, Ro HS
Температура : 80°C
Напон : 300 V
OD : 1.4 mm
Карактеристики : ПВЦ електронски жица, конзервирани бакар насоки, со користење на стандардна дебелина, лесно соголување и сечење.
Употреба : електрична и електронска опрема внатрешни инсталации.
Пакет Листата :
30 метри електрична жица

Карактеристики на предлогот

Тип На Проводник:
Заробени
Тип:
Изолирани
is_customized:
Yes
Изолација Материјал:
ПВЦ
Диригент Материјал:
Бакар
Број На Модел На:
UL1007 24#
Примена:
DIY

Купувачи како што избираат