.

.

Плус Големина 5xl Жените Блуза Мода Исклучување Рамо Кошули Завој Лето Блузи Чипка Blusas Mujer Chemise

Плус Големина 5xl Жените Блуза Мода Исклучување Рамо Кошули Завој Лето Блузи Чипка Blusas Mujer Chemise

Оценка на посетителот:

DEN 434.00 -24 %
DEN 571.20
Залиха
Достапно за нарачка


Гроздобер Дијамант Жените Блуза Мода Исклучување Рамо Кошули Шупливи Надвор Лето Блузи Памучен Blusas Mujer 2016 Година Chemise Плус Големина XL
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! ГРЕШКА 1-3 CM ве Молиме да се напомене дека големини се мерат со рамен надвор. Ве молиме овозможи за малку разлики.
1. Moneybookers, Western union, Qiwi паричник, Кредитна картичка и Alipay се acccepted преку secure уплатата ЗАЧУВАМ на aliexpress. 2. Имате 3 дена за да ја плаќаат откако ќе поставите цел успешно. 3. Ако не можете да проверите успешно, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, ако сеуште не може да плати, ве Молиме испратете и-мејл на aliexpress да побарате помош. 4. Понекогаш,ако не на плаќање преку банкарски трансфер, вашата банка може да треба 3-5 работни дена за да потврдите. (на пример,Бразил Boleto).
1.Ве молиме бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и telphone број! 2. Ние ќе испратите објекти во рамките на 1 - 4 дена кога aliexpress потврди вашата исплата. 2.Обично ние ви испрати од Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта ; Ако ви е потребна оваа цел во итни, ве молиме изберете EMS,DHL, Fedex ,UPS-от или други Изразат испорака начин. Ви благодариме!!! 3.Време на испорака : a. DHL, TNT express превозот обично се 3-7 работни дена (не вклучува одмор и викенд). б. EMS изразат испорака обично трае 5-9 работни дена (не вклучува одмор и викенд). в. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : околу 15 до 35 работни дена . Но, понекогаш тоа трае подолго (се должи на царинската прашање или други проблеми). 4. Со цел да се осигура дека вие може да ја прими пратката без никакви увозни даноци, ние ќе го пријават како ПОДАРОК со пониска вредност. 5.Било увозни давачки или такси се купувачот'ss одговорност.
1. Ако има било каков проблем со нашиот производ, можете да побарате враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите. Но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да ви се враќаат или отворање на враќање на средствата , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ви благодариме! 2. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба , или ќе одбие да направи реконструкција. 3. Купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Материјал:
Памук,Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Дијаманти
Шаблон Тип:
Крпеница
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
M20106
Пол:
Жените
Бои:
бела пролет лето кошули
Големина:
S - 5XL плус големина блуза
Моден Елемент:
гроздобер исклучување рамо дијаманти blusas
Производ ID:
M20106
Материјал:
памук полиестер

Купувачи како што избираат