.

.

UniqueFire Капка во UF-1508 XPE LED Пилула Led Месинг Пилула 3 Режим Управувана Светилка сопственикот,Зелена/Црвена/Бела Светлина

UniqueFire Капка во UF-1508 XPE LED Пилула Led Месинг Пилула 3 Режим Управувана Светилка сопственикот,Зелена/Црвена/Бела

Оценка на посетителот:

DEN 542.00 -5 %
DEN 570.72
Залиха
Достапно за нарачка


Функција :
*Бренд : Unique Fire
*Модел : UF-1508 Светилка Носителот
*LED Type : Кри-XPE LED
*Светилка Век : 100,000 часа
-UF-1508(T38/T50/T67/T75)focusable главата, Опремени со UF-1508 (38mm/50мм/67mm/75mm) дијаметар светло факел.
Со 3 Режим на возачот
На инфрацрвена светлина, не може да се види со око, тоа само може да се види преку ноќ визија опсег.
Answer : ___________________________ Note :
LED по желба : XML T6 / XM-L2 ( Бела Светлина ) XRE/ XP-E ( Зелена / Црвена / Бела Светлина ) -МО 850 NM/ 940 NM (ИНФРАЦРВЕНАТА Светлина ,треба со IR Опрема . можете да најдете во нашата Продавница или контактирајте со нас . ви благодарам многу !!!
You Tube :
Како да се промени светилки носителот :
Пакет :
1x Капка-во 1508-XP-E Led Пилула

Карактеристики на предлогот

боја:
Зелено Светло, Бело Светло, Црвено Светло
Напон:
3.7V
Употреба:
Осветлување
Бренд Име:
UniqueFire
сертификација:
CE&ROHS

Купувачи како што избираат