.

.

крстот круг ѕвезда африкански дрво обетки накит пар нов дизајн личност шупливи најновите

крстот круг ѕвезда африкански дрво обетки накит пар нов дизајн личност шупливи најновите

Оценка на посетителот:

DEN 67.00 -33 %
DEN 100.32
Залиха
Достапно за нарачка


Трговија На Големо Текстура Бела Вода Капки Широк Еластична Хривнија Алка 2016 Година
голем круг личност шупливи најновите африкански дрво обетки накит пар 2016 добар квалитет на новиот дизајн
бренд honeysuckle
материјал : дрво
големина на : внатрешен diamater 4.5*4.5 cm
тежина 9.2 g/пар

Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
3438q
Метали Тип:
Дрво

Купувачи како што избираат