.

.

Dispalang Метал Моделот Печатење Растеглив Багаж Заштитници Багаж Капаци За 18-30 Инчен Количка Куфер Маска

Dispalang Метал Моделот Печатење Растеглив Багаж Заштитници Багаж Капаци За 18-30 Инчен Количка Куфер Маска

Оценка на посетителот:

DEN 717.00 -35 %
DEN 1103.52
Залиха
Достапно за нарачка


Dispalang Метал Моделот Печатење Растеглив Багаж Заштитници Багаж Капаци За 18-30 Инчен Количка Куфер Маска
Забелешка : Ова е САМО Заштитна Маска САМО за Багаж! Не Багаж Себе~!!!
Почитувани Купувачи :
Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.
Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.
Само пратете ни слика со висока резолуција можеби повеќе од 1 MB, во Jpg формат.
Можете да поставите цел прв тогаш ние ќе се прилагоди на крајната цена пред да плаќаат за тоа.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Патување Додатоци
Бренд Име:
Dispalang
Објектот Ширина:
27cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Должина:
44cm
Главен Материјал:
Полиестер
Објектот Висина:
65cm
Материјал Состав:
90%полиестер+10%spandex
Патување Додатоци:
багаж маска
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
Количка случај маска
Мали Димензии:
Се применува за 18-22 инчен куфер
Средната големина:
Се применува за 22-26 инчен куфер
Голема Големина:
Се применува за 26-30 инчен куфер
Големина:
According to your suitcase size to choose
Водоотпорен:
Yes
Функција:
Заштитна торба куфер
куфер:
18-30 Инчен Куфер Торба
Пакување:
на polybag за секое парче
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат