.

.

праска боја деверуша bridemaid еден рамо tulle фустан скромни bridemaids пратилки кратки коленото должина фустани 2018 B3866

праска боја деверуша bridemaid еден рамо tulle фустан скромни bridemaids пратилки кратки коленото должина фустани

Оценка на посетителот:

DEN 1339.00 -0 %
DEN 1339.20
Залиха
Достапно за нарачка


Големината на сите се мери во удобно лабава состојба.
Рок на плаќање
1.Пред да нарачате, ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите ваши прашања.ве молиме обрнете внимание на вашата порака, ако имаме било какви прашања во врска со големината ,ние ќе контакт со вас во рок од 24 часа.За превозот дена,можете да ги прашате нашите услуги.
Ние силно совети што да се измери себе си ,а потоа ни даде вашата големина пред да се направи нарачка .
ако вие и вашите пријатели сакаат да го купи истиот фустан од нашата продавница ,ве молиме да се купат на ист датум и да го оставите порака до нас.
Ние ќе ја испрати на објекти надвор што е можно поскоро
Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.Колковите( I ) =___инчи или cm
4.
Моделот висина без чевли е (165cm)5'5"
Th e обично пратката начин на други земји, што се користи е или ЕМС КИНА ПОСТ MAIL. ви благодариме
Овој фустан со градник во изградба
Кога ќе се направи нарачката ,ве молиме оставете порака за да ни кога сакате фустан во ред .Ако ви се исполнат некои проблеми во испораката ,може да се консултираат за да можеме и да се реши во легитимни.Наддавање е за еден фустан само!
3. Ние ви препорачуваме плаќаат со
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно ,ние само ќе брод да се потврди платежна адреса.
Ве молиме според вашиот половината за да изберете големина ,ако биста на големината не ви одговара ,можете да оставите порака на вашиот вистински биста големина во или под цел за нас да се прилагоди пред да се испрати . Ако ви треба парче стока за примерок или вашиот побарувачката е голема, ве молиме,контактирајте со нас . кога сакате ?
Кога сте мерење ,ве молиме да не бидат премногу тесни. Сите Кина Пост-Mail или Epacket ,ние не може да гарантира облекуваат да пристигне вашата рака во еден месец, особено Бразил и русија .
Тоа е подобро за нас .
Како да се изберете големина?
1) нашите фустани материјал без гума за џвакање ,особено половината големина не може да биде поголем . Ние силно препорачуваме да имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални пред купување на било gown онлајн.
бидејќи БОЈА ЗАСЕНЧУВАЊЕ постои во различни серии ткаенина .
3) ако сакате да се облекуваат на еден месец ,ве молиме контактирајте со нас да го изберат правото превозот начин да се сигурни дека ќе може да се добие во време
Големина на единица : cm или инчи. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Предмети се испраќаат само по плаќањето е comfirmed.
Пред да нарачате ве молиме прочитајте
1 . Ако не ,pls барање за потпис од курир да се потврди ситуација, така што ќе може да побара за да се компензира. Нашата компанија не рамо било давачки во земјата на дестинација. Сите цената е во право, на нашата веб страница ,вашата цел може да се директно и ве молиме забелешка спецификација (особено боја)кои ви се потребни,или ние ќе ви ја испратиме стоката како што е нашиот опис.
И ние, исто така може да се користи на други испорака начин(DHL,TNT,Fedex,UPS-от,итн. Ве молиме следете ги мерење инструкции, и да се измери себе внимателно.ние ќе се потрудиме за вас . За да испратите некоја e-mail, ве молиме кликнете на линкот "Прашајте го продавачот прашање" во горниот десен агол на оваа листа.

Карактеристики на предлогот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Стил:
Едно Рамо
Бренд Име:
заводот за социјални дејности среќен ден
Моден Елемент:
едноставна
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Лак,Appliques
Силуета:
Бал
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
B3866
Ткаенина Тип:
Палачинка
Возрасна Група:
Возрасни
Деколте:
Душо
Половината:
Природни
Вистински Слики:
No

Купувачи како што избираат