.

.

Малку Maven Сосема Нов Девојки Есен Пролет со Долги ракави О-врат Мода Жолта Шарени, Убави Патка Памук Симпатична Повик Фустани

Малку Maven Сосема Нов Девојки Есен Пролет со Долги ракави О-врат Мода Жолта Шарени, Убави Патка Памук Симпатична

Оценка на посетителот:

DEN 519.00 -25 %
DEN 692.64
Залиха
Достапно за нарачка


Материјал : Памук
Сезони : Пролет,Есен
Пол : Девојки
Големина : 18 МИЛИОНИ да 6 T
Тежина : Околу 100 g/парче
Возраст : Околу 1,5-6yrs
Бои : Жолта Шарени
Број : BD014
Големина
Дете НИ Големина
Облека Долго cm
Биста*2 см
Рамо Ширина см
Рамо Должина cm
Се препорачува см Висина
18 МИЛИОНИ
18 МИЛИОНИ
47
29
25
29.5
75-80см
24 M
2 T
50
30
26
31
80-90cm
3 T
3 T
54
31
27
33.5
90-100cm
4 T
4 T
58
32
28
36
100-110cm
5 T
5
62
33
29
38.5
110-120cm
6 T
6
66
34
30
40
120-130cm
Забелешки :
Поради прирачник мерка, разликата околу 1-3 см е дозволено. Ве молиме изберете во зависност од вистинската големина на вашето бебе.
1.Ве молиме сигурни дека вашиот пост порака е точна(Полно име е потребно за руските купувачи) за да се избегне било пост задоцнување.
2.Боја разликата не е избегнува целосно за боја аберација на компјутер disaplays.
1.Нарачките обично се испраќаат во рок од 7 дена по уплатата,освен на некои посебни предмети.
2.Објектите се дадени од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта,што е многу економска за вас,иако trasportation време генерално потребите 15-60days.
Вашиот позитивен фидбек е толку важно за нас,кој ќе ни ги охрабри да ги подобриме нашите услуги подобро.Ве молиме дозволете ни да знам дали има било какви проблеми или прашања.Без разлика колку далеку помеѓу,ние сме заедно.

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 18 МИЛИОНИ
Бренд Име:
Малку maven
Материјал:
Памук
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Стил:
Повик
Декорација:
Appliques
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Шарени
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
BD014
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки

Купувачи како што избираат