.

.

10pcs/многу СТП-8 8мм Да 8мм Цевка Пневматски Еден Допир им Помогнам На Цевки Вклучите Заеднички Спојка

10pcs/многу СТП-8 8мм Да 8мм Цевка Пневматски Еден Допир им Помогнам На Цевки Вклучите Заеднички Спојка

Оценка на посетителот:

DEN 70.00 -5 %
DEN 73.92
Залиха
Достапно за нарачка


цевка конектор СТП-8
10pcs/многу Пневматски 8мм Да 8мм Цевка Еден Допир им Помогнам На Цевки Вклучите Заеднички Спојка
ИНЧЕН ТИП Φ Д1 Б PU5/32 СТП-4 4 31.8 PU1/4 СТП-6 6 33.1 PU5/16 СТП-8 10 36.4 PU3/8 СТП-10 11 42.7 PU1/2 СТП-12 12 47.8 СТП-14 14 50 СТП-16 16 49.1

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
CZE
Тип:
Приклучоци
Број На Модел На:
СТП-8

Купувачи како што избираат