.

.

Кукли Додатоци СТП Кожа Кукла Чанти за BJD Кукла,Мода Кукла Рака Торба Играчка Додатоци Шест Бои за Избор

Кукли Додатоци СТП Кожа Кукла Чанти за BJD Кукла,Мода Кукла Рака Торба Играчка Додатоци Шест Бои за Избор

Оценка на посетителот:

DEN 243.00 -23 %
DEN 316.32
Залиха
Достапно за нарачка


Кукли Додатоци СТП Кожа Кукла Чанти за BJD Кукла,Мода Кукла Рака Торба Играчка Додатоци Шест Бои за Избор
Производ Функција :
Висок квалитет и конкурентна цена
Стилски дизајн и таписерии изработка
Материјал : СТП
Големина : about9*4.5*7cm
100% Нов Моден Кукла чанта!!
Важно :
1. Русија и Бразил Пост треба Полно Име и Детали Адреса!
2. Ве молиме забелешка вашите посебни барања (боја,вредноста на декларацијата, итн.) ако треба,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
3. Капка Превозот е Добредојдена! Само цел, со целосно име и презиме и адреса!
4 .Ако не можат да чекаат за воздухопловната бавно превозот ( 3-5 недели за повеќето области,6-16 недели да бразил,1-2 недели до НАС ) ,ве молиме изберете EMS/DHL или контакт кинеско создавање играчки и подароци продавница по порака!
Повратните информации :
1.Бидејќи го вашиот повратните информации се многу важни за одржување на нашата одлична репутација ние во голема мера ќе го цениме вашиот 5 ѕвезди повратните информации!
2.Ако имате било каков проблем, ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации или отворен спор пред да контактирате со нас : ) Ние ги нашите повратни информации оценка многу сериозно и ќе оди на екстра миле да бидете сигурни дека се задоволни.Ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот!

Карактеристики на предлогот

боја:
6 бои се мешаат 6 компјутери
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Број На Модел На:
WWBB01
Пол:
Унисекс
Димензии:
Долго 9cm; Широк 4.5 cm висока 7cm
Mfg Серија Број:
Моден
Материјал:
PU
Предупредување:
Не За Деца Под 3
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Бренд Име:
WOW-ТОПЛО
Тип:
Додатоци
Форма:
WWBB01
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат