.

.

електрични чекан за цемент скршени ѕид од тули скршен во добра цена со еден сет длето слободни

електрични чекан за цемент скршени ѕид од тули скршен во добра цена со еден сет длето слободни

Оценка на посетителот:

DEN 3264.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Номинална Влезна Моќност:
1080w
Max. Дијаметар На Дупчење:
20mm
Тежина:
4kg
DIY Материјали:
Водовод
Димензии:
28
Фреквенција:
4900ipm
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Wattage:
500W-799W
Не-Оптоварување Брзина:
1200rpm
Номинална Напон:
220v
Број На Модел На:
Z1C-KQ-26
Чекан Тип:
прекинувач чекан
Номинална Напон:
220v
Не-Оптоварување Брзина:
850rpm
Max. Дијаметар На Дупчење:
20mm

Купувачи како што избираат