.

.

Моден Сребрен Тон Fullmetal Алхемичарот Џеб Види Cosplay Едвард Elric Ѓердан Pendant Аниме Момчиња Мажи Жени Подароци

Моден Сребрен Тон Fullmetal Алхемичарот Џеб Види Cosplay Едвард Elric Ѓердан Pendant Аниме Момчиња Мажи Жени

Оценка на посетителот:

DEN 168.00 -30 %
DEN 239.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики На Производот :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Античкиот Модел Дизајн
Целосна Ловец Дизајн
Движење : Кварц
Дијаметар : Околу 4,6 cm
Дебелина : Околу 1.5 cm
Вкупната Должина на Синџирот : Околу 80 см
Тежина : Околу. 69g
(2.54 см=1.00 инчи)
Пакет Содржина :
1 x Види Џеб
1 x Синџир

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Античкиот
Пол:
Унисекс
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Рамки Функција:
Стационарни
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Рамки Материјал Тип:
Легура
Бренд Име:
YISUYA
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
P423
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Дијаметар:
0.047 m
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг

Купувачи како што избираат