.

.

beibehang Обичај големи мурали зелена пастирски пејзаж вода - изработка на финансиска позадина ѕид не - плетени позадина

beibehang Обичај големи мурали зелена пастирски пејзаж вода - изработка на финансиска позадина ѕид не - плетени

Оценка на посетителот:

DEN 691.00 -52 %
DEN 1440.00
Залиха
Достапно за нарачка

Не 10m L и 0. · Ве молиме не т се двоумеше да не контактирате ако у не се задоволни со вашата нарачка , ние ќе ги реши сите проблеми со u . (ширина и висина) . Не ѕидот налепници.

Карактеристики на предлогот

Димензии:
1m2
Бренд Име:
beibehang
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Број На Модел На:
123
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
боја:
13075198

Купувачи како што избираат