.

.

3 во 1 За Nikon d3300 d5300 d5500 AF-P18-55мм HB-N106 леќа худ +55UV филтер + 55Lens капа и маска

3 во 1 За Nikon d3300 d5300 d5500 AF-P18-55мм HB-N106 леќа худ +55UV филтер + 55Lens капа и маска

Оценка на посетителот:

DEN 240.00 -15 %
DEN 282.72
Залиха
Достапно за нарачка


3 in1 не 3set само Пакетот Вклучува 3pcs :
За Nik0n d3300 d5300 d5500 AF-P18-55мм
55ММ УВ Филтер Леќа X1
55 мм леќа cap X1
HB-N106 леќа хауба
Бесплатен превозот со следење на број!

Карактеристики на предлогот

Тип:
УВ Филтер
Број На Модел На:
HB-N106
Бренд Име:
хари добро

Купувачи како што избираат