.

.

1.6 MM Универзален Автомобил Флип Копче за монтажа на топ/Виткање Далечинскиот Клуч за Одредување на завртка/Автомобил Копче за Задржување на pin/Авто Копче Сечилото о

1.6 MM Универзален Автомобил Флип Копче за монтажа на топ/Виткање Далечинскиот Клуч за Одредување на завртка/Автомобил

Оценка на посетителот:

DEN 388.00 -5 %
DEN 408.00
Залиха
Достапно за нарачка


Овој производ е наменет за автомобил виткање далечинскиот клуч за одредување dowel . Pin 1.7 , најчесто се користи , 80% далечински управувач достапни на пазарот .
Тој е дизајниран да се одржи виткање копчето , за да се спречи копче главата изгубат или да падне

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
докса
Број На Модел На:
Флип Копче за Одредување на завртката
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат