.

.

10pcs/многу 58mm центар стиснете Snap-на ззп покрие ЛОГО за Алфа 58 мм Леќа Филтер

10pcs/многу 58mm центар стиснете Snap-на ззп покрие ЛОГО за Алфа 58 мм Леќа Филтер

Оценка на посетителот:

DEN 287.52
Залиха
Достапно за нарачка


58mm центар стиснете Snap-на ззп покрие ЛОГО за s0ny 58 мм Леќа
Вовед
Оваа капа штити вашиот објектив од прашина и вода, и тој има едноставен snap на функција која им овозможува на леснотијата на користење кога се објективот е со или без објектив хауба на. Тоа е едноставен, но многу корисни, одличен замена на леќа капа за секоја леќа.
Погоден за :
секоја леќа,филтер, адаптер со 55мм филтер нишка
10*58mm леќа капа со лого со следење

Карактеристики на предлогот

Калибар:
55мм
Бренд Име:
хари добро
Број На Модел На:
58mm

Купувачи како што избираат