.

.

2 парчиња Гас Обвинет Пролет Рамења Амортизерите Худ Пред Лифт Поддршка за 1997-2001 Toyota Camry 1997-2001 ЗА Lexus ES300 14.53 инчи

2 парчиња Гас Обвинет Пролет Рамења Амортизерите Худ Пред Лифт Поддршка за 1997-2001 Toyota Camry 1997-2001

Оценка на посетителот:

DEN 1480.00 -9 %
DEN 1626.24
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот. Ви благодариме! 2 парчиња Гас Обвинет Пролет Рамења Амортизерите Худ Пред Лифт Поддршка за 1997-2001 Toyota Camry ЗА 1997 1998 1999 2000 -2001 Lexus ES300
Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина (инчи) 14.53
Компресирани Должина (инчи) 10.04 Локација : Хауба, пред Лево и Десно
Апликации :
за 1997-2001 Lexus ES300
за 1997-2001 Toyota Camry
Карактеристики : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси. Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки.
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Авто Амортизерите Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.
3.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.
4.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ви благодарам многу!

Карактеристики на предлогот

Објектот Ширина:
2cm
Поставување на Возило:
Предната Хауба Хаубата
За Возило Брендови/Модел:
Lexus
Lexus Модел:
es300
Објектот Висина:
2cm
Земја/Регион на Производство:
CN
Објектот Должина:
14.53 inches
ES300-Година:
1997,1998,2000,2001,1999
Бренд Име:
XIANGSHANG
Објектот Тежина:
400g
Другиот Дел Број:
Гасни Амортизери
Специјални Функции:
NA
Материјал Тип:
метални+пластика
Производителот Дел Број:
PM2031,SG329017,4547
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Тип На Објект:
Подигнете Поддршка Гас Кочење Пролет Амортизерите за Audi A8 Quattro S8

Купувачи како што избираат