.

.

Buildreamen2 Автомобил 2835 Чип Canbus LED Комплет Пакетот Внатрешни работи LED Светилка Бели Купола Мапата Табличка Светлина За BMW 1 Series E87 E82

Buildreamen2 Автомобил 2835 Чип Canbus LED Комплет Пакетот Внатрешни работи LED Светилка Бели Купола Мапата

Оценка на посетителот:

DEN 926.00 -29 %
DEN 1305.12
Залиха
Достапно за нарачка

Детали за производот : Време да се размислува за надградба досадна халоген внатрешни работи светилки да ДОВЕДЕ оние ? Ние веруваме дека вашиот сакан автомобил заслужува подобро LED третман со овие најнови ПРЕДВОДЕНИ од модулот. Нашите 2835 led чип комплет се 4-5 пати посветла од други LED светилки користење старомодна SMD 5050 Модули. Високото емитуваат ефикасност обезбеди долготраен животен век со пониска потрошувачка на енергија. Исто така, тоа постојано ќе се обезбедува бела, јасна светлина, кои ќе им даде на вашиот автомобил внатрешни работи чиста, луксузни чувство. Спецификации : -Само Fitment / За BMW 1 SERIES E87 E82 -Сосема Нов.Висок квалитет, Супер Светло -Сите светилки се 100% plug and play! Нема промена е потребно! -Ултра Светла 2835 SMD Led диоди. -Сите се Canbus грешка слободни Led-Пониска температура наспроти стандард ОЕМ светилки. Помала потрошувачка на енергија-Долг животен век. До 50.000 работни часови. -LED Type : 2835 Чип -Боја : Бела -Напон : 12v Ние сме обезбедување на вас со LED светилки во запечатен Анти-статички торба и Анти-истиснување пакување;Кога ќе инсталирате LED КОМПЛЕТ,ако светилки не работат, ве молиме флип 180 степен да ги добие работа,ако led сијалица уште не работат,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне,ви Благодариме ! LED Комплет Пакетот ќе ги вклучат овие следните ставки : 3 х Пред Мапа/Купола светлина 1 x Задните Мапа/Купола светлина 1 x Ракавица Светлина Кутија 2 x Учтивост вратата светлина 2 x Нога и светлина 1 x Опашка портата/Карго светлина 1 x Резервни/Extra light

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Бела
Објектот Тежина:
113g
Температура На Боја:
6000K
130i-Година:
2008,2007,2006,2009,2010
Тип На Објект:
Куполата Светлина
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Wattage:
1-3 Watt
Име На Модел:
36mm,T10
Бренд Име:
Buildreamen2
За Возило Брендови/Модел:
BMW
BMW Модел:
130i
Lumens:
80lm
Лер Зрак Тип:
место светло
Извор На Светлина:
LED

Купувачи како што избираат