.

.

Слободен испорака на 2 ПАРЧИЊА Метрички круг Умре М8*0.5 MM прирачник умира провира алатки метал работното парче инженер Нишка се Направи 8 x 0.5 mm

Слободен испорака на 2 ПАРЧИЊА Метрички круг Умре М8*0.5 MM прирачник умира провира алатки метал работното

Оценка на посетителот:

DEN 220.32
Залиха
Достапно за нарачка

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.5 MM
Пакет Се Вклучени :
2 ПАРЧИЊА М8*0. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.5 MM Спецификации : М8*0.

Карактеристики на предлогот

Тема Ветер:
Право
Тип:
Умре
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
НЕГО-TDM8OD05
DIY Материјали:
Металугрија
Број на Парчиња:
2
Материјал:
Легиран челик
Објектот:
Метрички провира умре
Спецификации:
М8*0.5 MM
Материјал:
9SiCr
КОЛИЧИНА:
2 парчиња

Купувачи како што избираат