.

.

Модерен Минималистички Скандинавските Дизајнери, Креативни Ресторан Златен Кафез pendent светилка Балкон Бар Еден Главата Стил Лустерот

Модерен Минималистички Скандинавските Дизајнери, Креативни Ресторан Златен Кафез pendent светилка Балкон Бар

Оценка на посетителот:

DEN 21595.20
Залиха
Достапно за нарачка


[xlmodel]-[custom]-[37391]
[xlmodel]-[custom]-[8888]
Добредојдовте во мојата продавница!
1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да примате
вашиот парцела успешно.
2.Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет на Производи,брза испорака брзина,
најниската цена,најдобра услуга
3.Експрес понекогаш има данок прашање. Во тој случај, ве молиме да соработува со Царинските да се плати. На
данок не е вклучена во продажната цена. Ви благодариме.
Сите производи ќе бидат тестирани и се одликува внимателно пред породувањето. Само купат без грижи.
големина на :
круг : dia33*H47cm
Конусна : dia34 H*40cm
материјал : алуминиумски
сијалицата : led (вклучени)
тема : современа мода
примена : трпезарија, бар ,дневна соба
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[37551]
[xlmodel]-[custom]-[37551]

Карактеристики на предлогот

Боја На Каросеријата:
круг златна, црна круг, Конусна златна, црна Конусна
Бренд Име:
GUANQIULIGHTING
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Извор На Енергија:
AC
Напон:
90-260V
Извор На Светлина:
LED Светилки
Стил:
Модерна
База Тип:
E27
Заврши:
Железо
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
10-15square метри
Материјал:
Легура
Број на извори на светлина:
1
Техника:
обложено
Примена:
Трпезарија
Гаранција:
3 Години
Број На Модел На:
a323
сертификација:
CCC,CE,CQC,FCC,RoHS,УЛ
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Абажур Боја:
црна,златна
Место:
Салон,Хотел, Сала
Тип На Објект:
Pendant Светла
боја:
златна,црна
Материјал:
Легура
Напон:
90-265v
Wattage:
10W
сијалица:
LED
Примена:
трпезарија, хотел,спална соба
Тело Материјал:
Легура

Купувачи како што избираат