.

.

Мотоцикл Делови Прошируваат Нога Страна Стојат Продолжување Подлога за Поддршка на Плочата одговара на KTM 1050 1190 1290 ADV

Мотоцикл Делови Прошируваат Нога Страна Стојат Продолжување Подлога за Поддршка на Плочата одговара на KTM

Оценка на посетителот:

DEN 1733.00 -5 %
DEN 1824.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

боја:
Црна
Тип На Објект:
Стои
Бренд Име:
ВЕЛОСИПЕД GP
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
0.2kg
Име На Модел:
01
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Купувачи како што избираат