.

.

100pcs 3мм Бесплатен превозот коса ножици додаток пригушувач бучава deadener звук eliminator silencer транспарентен

100pcs 3мм Бесплатен превозот коса ножици додаток пригушувач бучава deadener звук eliminator silencer транспарентен

Оценка на посетителот:

DEN 907.00 -10 %
DEN 1008.00
Залиха
Достапно за нарачка


пригушувач
2.5 3.0 mm mm
Гума 100pcs
пригушувач
Гума 1000pcs
пригушувач
Завртка 50pcs
пригушувач
Завртка 1000pcs
пригушувач
Висок челик 20pcs
пригушувач
Висок челик 100pcs
Прст одмор
Челик 20pcs
Прст одмор
Челик 50pcs
Прст прстен
21mm 22mm
50pcs
Прст прстен
1000pcs
косата ножици додаток пригушувач бучава deadener звук eliminator silencer транспарентен toop квалитет
100pcs/МНОГУ
3мм завртка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Кучиња
Тип На Објект:
Ножици
Број На Модел На:
СР-PJ-05
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Купувачи како што избираат