.

.

Xinhua Бренд Б-одделение Професионални Двоен Бас Стрингови Целосен Сет Алуминиум Магнезиум Стрингови Бесплатен Превозот

Xinhua Бренд Б-одделение Професионални Двоен Бас Стрингови Целосен Сет Алуминиум Магнезиум Стрингови Бесплатен

Оценка на посетителот:

DEN 1166.00 -10 %
DEN 1295.52
Залиха
Достапно за нарачка


100% сосема нов
Две Големина одберете : 3/4 4/4
Челични Жици
Пакет Листата :
1 сет * Виолончело Убоди
Забелешка : ве Молиме да ни остават порака на Големината што ќе го избере
кога ќе ги нарачате тоа, во спротивно ние ќе испратиме големина 4/4 .

Карактеристики на предлогот

боја:
4 4, 3 4
Употреба:
Бас Виолина Употреба
Број На Модел На:
Б Одделение
Големина:
4/4 3/4

Купувачи како што избираат