.

.

Професионални Фризури Чешел Анти-статички Масажа Косата Чешел Четки Берберот Салон за Домашна Употреба во Неколку Бои Убавина Алатки

Професионални Фризури Чешел Анти-статички Масажа Косата Чешел Четки Берберот Салон за Домашна Употреба во Неколку

Оценка на посетителот:

DEN 180.00 -25 %
DEN 239.04
Залиха
Достапно за нарачка


Професионални Фризури Чешел Анти-статички Масажа Косата Чешел Четки Берберот Салон за Домашна Употреба во Неколку Бои Убавина Алатки
Превозот : 1.Наредби за помалку од $5, ќе се пратени од Кина Пост Воздух Mail (whithout транспорт број)не следење на информациите. 2.Мешани цел над $5 долари, ќе испрати од Кина Пост воздух пошта (со превоз број), можете да ги пратите на стоки. 3.Ако не сте добиле стоката во заштита дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги врати вашите пари, во рок од 7 дена ќе добие, ве молиме да бидете трпеливи ако не знаете наплата програма,ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви помогне!

Карактеристики на предлогот

боја:
Зелена, Црвена, Сина, Розова
Тип На Објект:
чешел
Број На Модел На:
sd-6058
Големина:
8.5*6*7cm
Бренд Име:
Убавината На Уметничките
Материјал:
Пластични
Тип:
масажа
Употреба:
Секоја коса стил
Функција:
Магијата Се Справи Со Метежот Detangling Чешел

Купувачи како што избираат