.

.

Новороденче Симпатична Бебе Деца Памук Креветчето Чевли Младата Frist пешаци, Деца Мека Единствена Патики Чевли 0-18 МИЛИОНИ

Новороденче Симпатична Бебе Деца Памук Креветчето Чевли Младата Frist пешаци, Деца Мека Единствена Патики Чевли

Оценка на посетителот:

DEN 79.00 -25 %
DEN 105.60
Залиха
Достапно за нарачка

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" ,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа". Ви благодарам многу!!! ^-^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Памук
Стил : Креветчето Чевли
Боја : Жолта,Розева,Сина
Големина : Одговара За 0-18 Месеци Бебето
1 инч =2.54 см
Pls Проверете Ја Големината На Табелата За Референца :
Големина Препорачуваме за Дете Единствена Должина Единствена Ширина
1/S 0-6 Месеци 11cm / 4.33" 5.4 cm / 2.13"
2/M 6-12 Месеци 12cm / 4.72" 5.6 cm / 2.20"
3/L 12-18 Months 12.5 cm / 4.92" 5.7 cm / 2.24"
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме изберете големина со Единствена Должина, годишна возраст е само за референца.
Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика
Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.
Објектот Вклучува :
1 Пар Бебе Чевли

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Плитки
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Сезоната:
Сите Сезони
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Outsole Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Девојка

Купувачи како што избираат