.

.

KALIDI 15 17 инчен Лаптоп Ракав Торба Водоотпорен Лаптоп Случај За HP Dell Acer Asus Sony Лаптоп Случај 15.6 17.3 Инчен Ракав Жени

KALIDI 15 17 инчен Лаптоп Ракав Торба Водоотпорен Лаптоп Случај За HP Dell Acer Asus Sony Лаптоп Случај 15.6

Оценка на посетителот:

DEN 575.00 -30 %
DEN 821.76
Залиха
Достапно за нарачка


Answer : ___________________________ Note :
1.Торба не се справи со
2.Ние, исто така, имаат и други големина на овој ракави, можете да го најдете во нашата продавница или во контакт со нас
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
4.Големина прирачник за мерење,мерење на различни начини од страна на секој човек,1-2cm грешка е во нормални граници,се надевам, ќе може да љубезно ве молиме да се разбере дека!
Превозот :
Ние ќе се справи со вашата Нарачка во рок од 3 дена, и имаат следење на број;
Превоз за повеќето земји обично трае 15-45 дена.
Превозот преку DHL : 3-7 работни дена,EMS : 7-20 дена.
Руските купувачи треба да нудат целосно име и презиме, поради руската Пост политика.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме не заборавајте да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ви благодарам многу!

Карактеристики на предлогот

Големина:
11inch, 12inch, 13-13.3inch, 14-14.1inch, 15-15.6inch, 17-17.3inch
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Лагер Ракав
Број На Модел На:
CNC67
Пакет:
Yes
Стил:
Fasion
Бренд Име:
KALIDI
Пол:
Унисекс
Тип:
Лаптоп Ракав
Применливи модели:
MacBook Pro 17-инчни
Материјал:
одговараат на ткаенина
Продажба Точка :
Водоотпорен, Shockproof,Анти-прашина
Материјал надвор:
Увоз Одговараат На Ткаенина
Материјалот во внатрешноста:
Сомот
Стил:
моден унисекс
боја:
сива
Големина:
17 inch
клучен збор 1:
лаптоп торба ракав
клучен збор 2:
ракав за лаптоп 17 17.3
торба големина:
47.5 cm*33.5 cm*5cm

Купувачи како што избираат