.

.

Asuwish прекривачот Паричникот Кожа Случај За Apple iPhone 7 Плус 8 Плус iPhone7 iPhone8 јас Телефон Случај Тенок Картичка Торба Торбичка

Asuwish прекривачот Паричникот Кожа Случај За Apple iPhone 7 Плус 8 Плус iPhone7 iPhone8 јас Телефон Случај

Оценка на посетителот:

DEN 177.00 -20 %
DEN 220.80
Залиха
Достапно за нарачка


Бидејќи оваа покрие погоден за 2 модели : за i Phone 7 / 8 (4.7 inch) и за i Phone 7 Плус / 8 Плус (5.5 inch) , па ве молиме да бидете сигурни дека го изберете точниот модел и боја, ви благодариме.
Здраво :
Драг пријател, ако цел 1 случај, јас ќе го испратам 1 сет подароци за вас : Екран заштитник филм X 1, Перо пенкало Х 1
Здраво, драги пријатели, ако цел N случај, јас ќе го испратам N поставите подароци за вас : Екран заштитник филм X N, Перо пенкало X N
Сликите на производот :

Карактеристики на предлогот

Материјал:
за iPhone 7, за iPhone 7 Плус, за iPhone 8, за iPhone 8 Плус
дизајн:
Бизнис,Обична,Гроздобер,Мат
Карактеристики:
Со Држачот, Shockproof
Големина:
7. 8 ( 4.7'' ) / 7 plus, 8 plus ( 5.5'' )
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7,iPhone 8,iPhone 7 Плус,iPhone 8 Плус
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Бренд Име:
Asuwish
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Посебна Карактеристика:
со држачот
боја:
Црна, Темно сина, Бела, Златна, Розово злато, Розова, Роуз
Модел Број 1:
за Apple iPhone 7 4.7 инчен
Модел Број 2:
за apple iPhone 7 плус 5.5 инчен
Модел Број 3:
За Apple iPhone 8 4.7 инчен
Модел Број 4:
За Apple iPhone 8 Плус 5.5 инчен

Купувачи како што избираат