.

.

Маскирна Отворено Скара Пикник Престилка Мултифункционален Водоотпорен СКАРА Скара Пиво Condiment Носителот мулти-џебови Utensil Сет

Маскирна Отворено Скара Пикник Престилка Мултифункционален Водоотпорен СКАРА Скара Пиво Condiment Носителот

Оценка на посетителот:

DEN 693.00 -15 %
DEN 815.52
Залиха
Достапно за нарачка


Ткаенини : 600 D Оксфорд ткаенина
Големина : 70*75см
Боја : маскирна
Тежина : 350g/парче
6447536185289973 Отворено Резерви на САД $ 29.99 /парче US $ 24.55 /парче US $ 17.99 /парче US $ 29.99 /парче US $ 18.66 /парче US $ 16.99 /парче US $ 38.99 /парче US $ 29.99 /парче US $ 25.69 /парче US $ 9.99 /парче

Карактеристики на предлогот

Може да се Одржи во Врела Вода или Не:
Не Е Применливо
Со прибор за на маса или Не:
Yes
Со Кулер Торба или Не:
No
Пати:
Yes
Расположливиот:
No
Материјал:
ПВЦ
Стил:
Маскирна/Поле Игра
Прочистување Методот:
Никој
Вода Прочистување Методот:
Никој
Капацитет:
10
торба стил:
Hobos
Слама Должина:
Никој
Капацитет:
1L
Тип:
Шише/Може Да
Изглед:
Срцето
Модел:
скара престилка
НЕМА.:
MDS15096
Класификација:
скара престилка
Дали за увоз:
no
Место на Потекло:
MassTron
Спецификации:
Полињата за маскирна

Купувачи како што избираат