.

.

10pcs 43mm Snap-На Леќа Леќа на Предната Камера Капа Покрие без јаже за 43mm филтер леќа dslr фото Објективот Заштитник

10pcs 43mm Snap-На Леќа Леќа на Предната Камера Капа Покрие без јаже за 43mm филтер леќа dslr фото Објективот

Оценка на посетителот:

DEN 287.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики : го Заштитува вашиот леќа или филтер со оваа камера пластични snap на леќа капа од 43mm Одговара на филтер големина леќи.
Пакет се вклучени : 10x Објектив Капа 1xtracking број

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
хари добро
Број На Модел На:
43mm

Купувачи како што избираат