.

.

Sweety свадба покана 3Д ласерски сече хартија за сечење Поздрав Pop-Up Kirigami Картичка Обичај разгледници Сака Подароци за љубител

Sweety свадба покана 3Д ласерски сече хартија за сечење Поздрав Pop-Up Kirigami Картичка Обичај разгледници

Оценка на посетителот:

DEN 107.04
Залиха
Достапно за нарачка

Sweety свадба покана 3Д ласерски сече хартија за сечење Поздрав Pop-Up Kirigami Картичка Обичај разгледници Сака Подароци за љубител Категорија : Честитки Боја : Црвена/ Сина Тежина : 25g Испорака Термин : 2 дена испрати (Сите производи имаат акции) Техника : Ласерски Сече Предмет БР. : CD020 Картичка Големина : 10*15cm Прилагоди : Да ( MOQ : 100 компјутери) Пакување : OPP вреќа Коверти Occation : Роденден, Забава, Свадба, Божиќ, Пријателство,Прослава,Годишнина, Бизнис, Денот на Вљубените
Превозот : Внимание За Руски Пријатели : 1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање; 2. Ве молиме пополнете во нашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава. Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати! Сите предмети ќе биде предаден на купувачот aliexpress адреса Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни денот на уплатата примена. Noraml очекувано време на испорака : САД со 25-35 работни дена со нормален воздух mail велика БРИТАНИЈА/ Канада/ Австралија со 25-35 работни дена Европа 30-40 работни дена Русија 45-65 работни дена Бразил/ Јужна Америка 45-65 работни дена Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање/купување. Политика на враќање : да ја прифатиме врати за незадоволителен предмети. Ве молиме контактирајте со нас да извештајот неисправни предмети во рок од 14 дена од приемот Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови и прибор за Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија. Повратни информации : ве Молам оставете позитивни повратни информации и 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот,pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики на предлогот

празник:
Универзална
Стил:
Други
Музика:
No
Шема:
Tri-виткање Тип
Број На Модел На:
CD020

Купувачи како што избираат