.

.

Модерната ѓердан и нараквица дизајн мулти-слоевит бисер свадба накит поставите рачно изработени образован ориз форма слатководни бисер сет

Модерната ѓердан и нараквица дизајн мулти-слоевит бисер свадба накит поставите рачно изработени образован ориз

Оценка на посетителот:

DEN 785.00 -25 %
DEN 1046.40
Залиха
Достапно за нарачкаОбјектот Спецификација :
Име Модерна ѓердан и нараквица дизајн мулти-слоевит бисер свадба накит поставите рачно изработени образован ориз форма слатководни бисер сет
Материјал
Слатководни бисер
Бисер форма Ориз
Боја
Природните бела
Должина Големина
48cm ѓердан + 21cm Хривнија
Мушка Големина
4-5мм Бисер Монистра
Тежина
83.1 g/set

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Пол:
Девојки,Жени,љубовници',Девојки,Унисекс
Повод:
Свадба
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
ST-PA1059
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 ѓердан,1 закачам
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бренд Име:
daking.qinyi
Метали Тип:
слатководни бисер
боја:
природните бела
Сет:
ѓердан и нараквица
Тежина:
83.1g/set
бисер големина:
4-5mm
Бисер Форма:
Ориз

Купувачи како што избираат