.

.

Cooyute Новиот Golf mens ТУРНЕЈА вратило АД ББ-6 Голф Дрво Графит вратило Ror S flex во избор 3pcs/многу Голф Возачи вратило Бесплатен превозот

Cooyute Новиот Golf mens ТУРНЕЈА вратило АД ББ-6 Голф Дрво Графит вратило Ror S flex во избор 3pcs/многу Голф

Оценка на посетителот:

DEN 3348.00 -7 %
DEN 3600.00
Залиха
Достапно за нарачка


Опис На Производот :
Име : Новиот Golf ББ-6 окно
Тип : Возачот/Дрво окно
Голф Окно : Графит шахти
Вратило Flex : S или R flex
Answer : ___________________________ Note : ние имаме и 0.350 совет големина. ако имате посебни барање, ве молиме оставете ни порака на големина што ви треба. ако не ви остави порака, ќе испрати 0.350 големина.
Нашата специјална понуда ја определите Должината на Клубови како Клиент s барање, во овој Објект,ќе се исто така добредојдени да се избере вратило ви се допаѓа.
Должина на продолжена : +1.5,+1,+0.5(инчи)
Го скрати Должина : -2,-1.5,-1,-0.5(инчи)
Ако имате посебни барање на окно ,ве молиме контактирајте со нас или ни остави порака ,ви благодариме
Плаќање/и Продажбата на термини :
1.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од денот на поставување на својата цел.1.Ние прифаќаме Western Union или"Money Gram,Виза,Мастеркард,western union.и ние, исто така,
2. Ние ќе испрати предмети во рок од 7 дена откако ќе се прими плаќањето.тоа ќе треба испорака за 15-30 дена за да стигне до вашата врата.
3. Испорака метод : EMS, курирската служба DHL.Кина Пост Воздух Mail .
4. По доставување : понуда на следење на број да се следат на веб-страницата.

Карактеристики на предлогот

боја:
0 350 Р флекс, 0 350 S flex
Број На Модел На:
ББ-6
Материјал:
Графит
Бренд Име:
Cooyute
Flex:
R или S
Должина:
може да се shortern или продолжување
превозот:
Бесплатен превозот
Вратило Дијаметар:
0.350

Купувачи како што избираат