.

.

Bifocal Читање Очила Сива Леќа Мода се Мажи и Жени Пролет Зглоб Пластични Presbyopia Очила Отворено риболов очила за сонце

Bifocal Читање Очила Сива Леќа Мода се Мажи и Жени Пролет Зглоб Пластични Presbyopia Очила Отворено риболов

Оценка на посетителот:

DEN 468.00 -35 %
DEN 719.52
Залиха
Достапно за нарачка


• Очила за сонце и читање Очила во еден Нема повеќе кривоглед на сонцето
• Не треба да вирус твоите очи и се носат за да пара очила, кога ќе го прочитате во светли сончева светлина. • овие стилски очила за сонце се, всушност, затемнети читање очила,така ќе можете да прочитате во удобноста , • Идеален за одмор или читање во градината. • Спецификација : • Ширина на челото рамка : 140mm/ 5.51" (прибл.) • Леќа Висина : 40mm/ 1.57" (прибл.) • Леќа Ширина : 54mm/ 2.13" (прибл.) • Нога Должина : 145mm/ 5.71" (прибл.) • Боја : Црна,Кафеава,Сива,Деми(Желка). • Материјал : PC Рамка, PC Леќа • Диоптријата на располагање : +1.50/+2.00/ +2.50/ +3.00/ +3.50 • Редовни очила за сонце на Врвот со Вашиот Избор на Оптичките Сили на Дното. Совршен за на Отворено Читање • и Дистанца на Гледање. Повеќе не Ќе мора да Носат Повеќе Пара Очила • Трајни и Стилски Читање Bifocal Сонцето Читателот очила за сонце - Совршени За Заштита на Вашите Очи, Додека • Читање да Perserve Вашите Очи. • Забелешка : • се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! • Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен. • Пакетот вклучува :
• 1 x Читање Очила Пред да Купи 1. На сликата можеме да го покаже е 100% Вистински Објект Фотографија . 2. Becasue материјалот, приказ и други фактори, може да доведе до сликите и физичко присуство нијанси, конечната боја ве молиме погледнете ги нашите актуелни стоки. 3. Големината може да има 2-3cm се разликува поради maunal мерење. Плаќање : • Ние го прифаќаме alipay тука. • Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. За Превозот 1. Подготовка на Време : ние треба 2-5 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден. 2. Не можеме да accpet размена на лични информации или поништува по вашата нарачка е испраќаат. 3. Не можеме да ја испратите вашата нарачка, ако не напишете го телефонскиот број и пост код. Гаранција и Гаранција : •12 месеци Гаранција. Купи со доверба! •Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. •Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. •Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Други Политики : •Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. •Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. •Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. •Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Карактеристики на предлогот

Око Рецепт:
+100, +150, +200, +250, +300, +350
рамка боја:
Црна, Сива, Деми, Браун
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Бренд Име:
Henotin
Пол:
Жените,Унисекс,Мажи
Обложување:
HC
Леќа Висина:
1.57 инчен
Оптички Леќи Атрибут:
Од тебе
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Ширина:
2.13 инчен
Леќи Во Боја:
сива
Број На Модел На:
ЦД BR002
Рамка Материјал:
Пластични
Име на производ:
Пролет Зглоб Bifocal Читање Очила Очила За Сонце
Повод:
Читање,Риболов и така натаму
главата големина:
Midium

Купувачи како што избираат