.

.

40W led светлата 5inch Нови Led Возење Светлина година најновата led магла светлина се користи за автомобил камион suv атв морски Нови Надворешни Светлина x1

40W led светлата 5inch Нови Led Возење Светлина година најновата led магла светлина се користи за автомобил

Оценка на посетителот:

DEN 2731.20
Залиха
Достапно за нарачка

40 W led светлата 5w 5inch Нови Led Возење Светлина 2016 година најновата led магла светлина се користи за автомобил камион suv атв морски Нови Надворешни Светлина x1pc Опис на Производот : Материјал : Diecast алуминиумски домување ЛЕЌА : PC 8 компјутери* 5 W висок интензитет Led диоди Зрак : Led Возење зрак Оперативен Напон : 9-36 Volt DC (12 V 24 V Дека е во ред) Светло излез за 3800 лумен; Боја температура : 6000 K Операција температура -40°C~85°C Водоотпорен стапка : IP68 Околу 50000 часа живот тим
1 PC 40 W 5inch Led работа светлина со заградата

Карактеристики на предлогот

Chrysler Модел:
300
300-Година:
2007,2013,2006,2008,2012,2010,2009,2005,2011,2015,2014
За Возило Брендови/Модел:
Chrysler
Објектот Дијаметар:
5inch
Објектот Тежина:
2kg
Материјал Тип:
Diecast алуминиум домување
Бренд Име:
lightdream
Напон:
12V/24V
Специјални Функции:
Популарната Визија дизајн
Име На Модел:
HM5403
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Леќа:
Вклучени
Тип На Објект:
Фарови
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
Место зрак и Поплави зрак
Led Чип Производител:
Кри
Извор На Светлина:
LED
Автомобил модел:
A4, A6, Акцентот,Astra, Asx, Camry, Граѓански, Е Корола, Cruze, E39, E46
Lumens:
3800lumens

Купувачи како што избираат