.

.

4pcs Стол Нога Чорапи Крпа Ракавици Кат Заштита Плетење Волнени Чорапи Против пролизгување Табела Мебел Нозе Ракав Покрие Заштитници

4pcs Стол Нога Чорапи Крпа Ракавици Кат Заштита Плетење Волнени Чорапи Против пролизгување Табела Мебел Нозе

Оценка на посетителот:

DEN 112.00 -13 %
DEN 129.12
Залиха
Достапно за нарачка

Добредојдовте На Нашата Продавница! Опис на производот Димензии : Должина : 100-110mm ; Width : 35mm ; Дијаметар : 35-80mm ; Боја : Црна ; Браун Тежина : стан.12g/pc Одговара најмногу било мебел нога форма. Како дијамант, кружни, правоаголник, квадрат, овална Машина перат и еднократно. Тешки памук и spandex изградба обезбедува мека амортизирање помеѓу мебелот и подот Лесно Да се Стави На Стол Нозе И Тие се Вклопуваат Совршено! Само се Лизга Овие Стол/Табела Капак На Нозе На Вашата Столици/Табели И Веднаш се Трансформира во Вашата Соба Соодветен за обемот на 7-18cm маси и столови нозе.
Answer : ___________________________ Note :
1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
4pcs * Волнени Чорапи Мебел Влошки
За нашите услуги
Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете ги вашите пораки, ние и ветуваме да ви одговори побрзо и ви нуди најдобри услуги.
Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме не заборавајте да го напушти 5 ѕвезди Позитивни Повратни информации, ние ќе го цениме вашиот поттикне.
Ако не сте задоволни, пред да ја напушти Негативни/Неутрален повратни информации, контактирајте не и дозволете ми да знам дека, ние ќе го реши проблемот до го задоволи.
Ве молиме проверете ја големината пред да ја потврдите нарачката и ние секогаш сме тука за вас.
Ви благодариме за доаѓање до нашата продавница и да уживате во вашата шопинг!

Карактеристики на предлогот

Тип:
мебел нога
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
tgh009001-02
Употреба:
чаир
Материјал:
памук и spandex
Производ Димензии:
12 x 7 x 3 инчи (одговара најмногу на нозе форми големина од 2.7 7. )
Материјал:
Тешки памук и spandex изградба обезбедува мека амортизирање се
боја:
црна ,кафеава
ОДГОВАРА ЗА:
Одговара најмногу било мебел нога форма.Како дијамант, кружни, правоаголник, sq
Карактеристики 1:
Лесно Да Се Стави На Стол Нозе И Тие Се Вклопуваат Совршено! Само Се Лизга Овие
Пакетот Вклучува:
4 парчиња
Карактеристики 2:
Табела/Стол Нозе Ракав Покрие Чорапи

Купувачи како што избираат