.

.

2 ПАРЧИЊА/Set TopКреативна Комбинација Љубов Срцето Колаче Машина Кујна Додатоци Срце Облик Фондан Машина DIY Торта Алатки

2 ПАРЧИЊА/Set TopКреативна Комбинација Љубов Срцето Колаче Машина Кујна Додатоци Срце Облик Фондан Машина

Оценка на посетителот:

DEN 95.00 -34 %
DEN 143.52
Залиха
Достапно за нарачка


2 ПАРЧИЊА/Set Topnew Креативна Комбинација Љубов Срцето Колаче Машина Кујна Додатоци Срце Облик Фондан Мувла DIY Торта Алатки
Почитувани Клиенти,
Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па
1. Не можеме да ги пратите пратката за вас по ставки во странство,
2. Времето за испорака е за 35-50days според различни земја
3. Тоа е фер да се подигне спорови за време на испорака . Ако не сте добиле вашите предмети, ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе рефундирање или повторно да ја прати до вас по проверени.
4. Или можете да изберете избави од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail .
Торта Cupcake Декоративни Калапи Машина Сет
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина : Околу 7.5*5.5 cm/pc
Облик : Најновиот Творечки Романтични Во Комбинација Љубов Срцето Колаче Машина Калапи
Пакет : 2 ПАРЧИЊА/Многу во Opp Кутија
Функција & Апликација : Најнов Дизајн, DIY Алатки, Лесно се Чисти, Издржливи Торта Cookie Декоративни Алатки, Јајце Овошје Суши Ориз Чоколадо Моделирање Декоративни Алатки
SGS, CE, LFGB Сертификација

1. Димензии толеранција и хроматска аберација треба да им биде дозволено
2. Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки
за време на испорака !
3.Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса примени
со полно име на клиенти. Пост кутија или погрешна адреса не се прифатливи.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Колаче Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Колаче Алатки Тип:
Габи,
Бренд Име:
HOMEHOW
Број На Модел На:
Љубов Срцето Колаче Машина
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик Љубов Срцето Колаче Машина
дизајн:
Дребулии Серија Креативна Комбинација Љубов Срцето Колаче Машина 344
Големина:
Approx 7.5*5.5cm/pc Stainless Steel Metal Cookie Cutters
Пакет:
2 ПАРЧИЊА/Set Фондан Паста Колаче Машина Мувла во Opp Вреќа
Предност:
Најновите Модата Висок Квалитет На 1 Година Гаранција Топла Продажба
Функција:
Чисти, Издржливи Лесно Demoulds Мулти Функционални Бисквит Калапи Машина
Примена:
Кујна Овошје Чоколадна Бисквит Cookie Декоративни Машина Мувла
Поврзани производи:
Живописни Design Patterns Cookie Торта Бисквит Калап За Декорација
Поврзани Производи 2:
Фондан Sugarcraft Украсување Алатки Силиконски Калап Пица Алатки
сертификација:
Извезени Квалитетот на SGS LFGB CE Сертификат

Купувачи како што избираат