.

.

Зима Жените Faux Фокс Крзно Топката Капи Покривки Руската Надворешна Кожа Headdress Монголија Beanies Капа Година Нови Модни Крзно Шапка

Зима Жените Faux Фокс Крзно Топката Капи Покривки Руската Надворешна Кожа Headdress Монголија Beanies Капа

Оценка на посетителот:

DEN 822.24
Залиха
Достапно за нарачка


големина : 58-62 CM
Темно сива боја
црна
бела
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Руската ве Молиме проверете дали приемникот е вашето Целосно име и презиме и да се провери Адресата ,Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Ако ви се допаѓа На Претстави ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Крзно,Faux Крзно
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
HB18001
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Тип:
Baotou шапка
Материјал:
Од Кожа И Крзно
Плетење метод:
weft плетење
Обработка метод:
жакард ткаат
Погоден Сезона:
Зима, Пролет, Лето, Есен
круна стил:
Куполата
Гребенот дизајн:
не стреи
боја:
Црна, Бела, Сива
Големина:
58-60cm

Купувачи како што избираат