.

.

Портокал & црна Motorfiets crossmotor cnc stuur Handlebar Risers столб горниот капак klem voor за ktm Duke 390 од 13 до 15 /Војводата 125 200

Портокал & црна Motorfiets crossmotor cnc stuur Handlebar Risers столб горниот капак klem voor за ktm Duke

Оценка на посетителот:

DEN 562.00 -10 %
DEN 624.00
Залиха
Достапно за нарачка

Детали за производот * Состојба : Сосема Нов, со Висок Квалитет * Материјал : CNC Легура на Алуминиум * Боја : КАКО на сликата покаже * Fitment : ЗА KTM DUKE 390 200 125
Производот се покаже

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
YUANQIAN
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
LK-ФК-KM004
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Легура На Алуминиум
Точка име :
HANDLEBAR RISERS
боја:
Портокал Црна
Fitment:
KTM DUKE 390 200 125

Купувачи како што избираат