.

.

3 бои со Висока Брзина, Уредот USB 3.0 Флеш Дискови Pendrive 64GB 32GB 16GB 8GB Пенкало Возачот Персоналните Clef USB Флеш Скок Дискови

3 бои со Висока Брзина, Уредот USB 3.0 Флеш Дискови Pendrive 64GB 32GB 16GB 8GB Пенкало Возачот Персоналните

Оценка на посетителот:

DEN 306.00 -15 %
DEN 360.00
Залиха
Достапно за нарачка


Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,
Сеуште не на пазарот 256 GB 512 GB
Многу набавувачи се да го користите : 4 GB 8 GB се Зголеми до 256 GB 512 GB
Имаме тест софтвер, ве молиме, преземете : H2testw Ако сте во мојата продавница за да го купи, ќе добие вистински капацитет :
Производ discription :
Капацитет на складирање : 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB
Интерфејс : USB 3.0
Средина Температура : -40 C - +70 C
Температура на чување : -50 C - +80 C
USB Услуга Напон : 4.5 V-5.5 V
Складирање Живот : Повеќе од 10 години
Користење на A-class чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 пати
Оперативен Систем : Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7 /win8, Mac OS 9.X/Linux2.4 или над
USB конекција : поддршка Топла plug & Play.
Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск/напојување само приклучок во.
Пакет :
1*USB Флеш Диск+1*Заштита Торба
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Испорака
1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO).
2) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 3) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 4) Ние ќе брод на сите наредби како подарок и драги пониска вредност за да се избегне или минимизира вашиот увоз доход. 5)Ние не сме одговорни за било даноци и давачки на дестинација.
Наплата-Политичко 1) Ние нудиме 7 дена безусловна се врати иако овој член е добар, не се неисправни. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој производ останува во вашиот поседување повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ НЕ ЌЕ ја обезбедуваат оваа услуга. Сите превозот цена која вклучува ние превозот надвор и ќе испраќа назад е на товар на купувачот. Ние ќе издаде наплата целосната понуда износ со исклучок на превозот цена по приемот на производот.
2) Ако производот(ите) што е (се) не како да се рекламира или неисправни, ве молиме вратете ни во 7 дена . Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, Ние ќе ги сноси сите превозот цена. ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена, или да побара disccount без испраќање врати производот.
3) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни ОБЕЗБЕДИ следење на број, специфична причина за враќање.
4) 60 дена безусловна наплата. Ако не сте спремни да чекаат откако на производот(ите) што е (се), се испраќаат надвор за 60 дена, ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата износ. Повратни информации 1. Ние сме committ на задоволство на нашите клиенти и се стремиме да обезбедиме највисоко ниво на услуги на клиентите.
2. Ако сте задоволни со купувањето, ве молиме да ни остават позитивен feback, и ние ќе го прават истото за вас.
3. Ако не сте задоволни, pls се каже со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас преку E-mail или Trademanager,ние ќе ви одговори во рок од 24 работни часа.

Карактеристики на предлогот

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB
боја:
Црвена, Сина, Црна
Број На Модел На:
OSC506
Бренд Име:
OSMR
Енкрипција:
Yes
Интерфејс Тип:
USB 3.0
Стил:
Гитара,Правоаголник,Животно,Кола За Скролување,Робот,Lanyard
Материјал:
Пластични
Пакет:
Yes
Тип На Производ:
Шифрирана, Cloud Складирање
производ тежина:
36g
Времето на пазарот:
Мај-13
Производи Статус:
Акции

Купувачи како што избираат