.

.

природни olivine капка обетки 925 сребрен Природни peridot скапоцен камен earring жените мода романтична ред drop обетки за партија

природни olivine капка обетки 925 сребрен Природни peridot скапоцен камен earring жените мода романтична ред

Оценка на посетителот:

DEN 2339.00 -16 %
DEN 2784.00
Залиха
Достапно за нарачка


природни olivine капка обетки 925 сребрен Природни peridot скапоцен камен earring жените мода романтична ред drop обетки за партија
Ние ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање. Ние, исто така, ќе го избере подобар гем посветен на мојот драг пријател.
Главната скапоцен камен : природни olivine , Камен големина : 8p 5*7mm
Метал тип : 925 sterling silver Страна камен : циркони
Ако сакате друга големина камења, можете да ни кажете, други големини за природни скапоцен камен може да се прилагоди .

Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
no
Број На Модел На:
ed602
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Peridot
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Стил:
Чешка
Повод:
Партија
Бренд Име:
URORU
Метал Печат:
925,Фунта
is_customized:
Yes
Certificate Type:
CNAS
боја:
Зелена
Главната Скапоцен Камен:
природен камен peridot
Метал Тип:
925 Sterling silver
Страна камен:
цирконот
Стил:
Романтични

Купувачи како што избираат