.

.

15 КОМПЈУТЕРИ од не ' Рѓосувачки Челик Мали Овошје Moluld Печење Алатки за Торти Фондан Секачи Торта Декорирање на Колачиња Кифла Мувла

15 КОМПЈУТЕРИ од не ' Рѓосувачки Челик Мали Овошје Moluld Печење Алатки за Торти Фондан Секачи Торта Декорирање

Оценка на посетителот:

DEN 317.00 -6 %
DEN 336.96
Залиха
Достапно за нарачка


Детали За Производот :
Тип : Колаче Машина/Колаче Мувла/Фондан Мувла
Материјал : Еко-пријателски Нерѓосувачки Челик со висок квалитет
Боја : Сребрена
Пакет Внатре :
15 КОМПЈУТЕРИ Мали овошје мувла
Карактеристики На Производот :
1. Идеална за правење леб,,бисквит,колачи, чоколадо, итн
2. Бренд нови со добра состојба
3. Лесен за употреба и чистење
4. Обновливи мувла со не-стап и добра форма
5. Одговараат за микробранова, ладилник, машина за миење садови.
6. Задоволување на вашите потреби за украсување торти.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Колаче Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
CA180
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Колаче Алатки Тип:
Габи,
Бренд Име:
EMTONIR
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Купувачи како што избираат