.

.

Моден Среден-Долг Девојки Зимско Палто Крзно Маскирани Деца Облека Термички Памук-Поместена Јакна Деца Паркови Outwear TZ115

Моден Среден-Долг Девојки Зимско Палто Крзно Маскирани Деца Облека Термички Памук-Поместена Јакна Деца Паркови

Оценка на посетителот:

DEN 1635.00 -40 %
DEN 2725.44
Залиха
Достапно за нарачка


Точка Име : Крзно Маскирани Деца Облека Термички Памук-Поместена Јакна Деца Паркови Outwear
Боја : Црвено Црн Каки
Големина : ве молиме погледнете го нашиот детален опис на големината на табелата во описот (cm/inch), изберете вистинската големина.ви благодариме
Превозот 3-7 Дена Испраќање * Нашата продавница ветување дека ќе испраќање на вашиот примерок на налози во 3-7 дена.(Со исклучок на Празници) по потврдата на купувачи за плаќање на налози во Aliexpress.(Aliexpresment)s платформа обично треба да се земе околу 48 часа на ревизија од вашата плата * Ние обично брод вашите производи преку Кина Пост Воздух Mail,Хонгконг Пост Воздух Mail,Сингапур Пост,Швајцарската Пост ,итн.Што се 15-39 работни дена за да стигнат до вашата локација. * Ако еден производ тежи повеќе од 2 кг, ние ќе го користи за комерцијални брза испорака (DHL,Fedex,ТНТ,UPS-от,EMS,итн) Плаќање * Ние обично изјавуваат вашата стока ниско на комерцијална фактура или царинската декларација, и што се обидува да ви помогне да се минимизираат било GST или V. А Т или други увозни даноци ,но ние не може да гарантира нема даночни давачки што зависи од вашата земја политика. * Ние го прифаќаме преку Alipay,Сите големи кредитни картички,Банкарски Трансфер, Зачувам, Western Union итн. * Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 19 дена од денот на поставување на својата цел. * Цената што ја платиле за предмети со исклучок на било царина. Ние не се имате било какви давачки во дестинација земји. Повратна информација * Се зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. * Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активни повратни информации. * Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми. * За оние купувач кој остави активни повратни информации за нас, ако дојде да го нарачате веднаш, ќе им понуди малку подарок за вас. Политика на враќање ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на вода или хемиски штета. СЛОБОДНИ : Ние обезбедуваме бесплатен 15 дена гаранција за оваа точка Step1) Контакт преку Alibaba.com's трговија порака или e-mail Step2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат Step3) Авторитарните за да се вратите на објектот ќе се издаде Чекор 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот Деца зимски дебели задржи топла јакна девојки бебе принцеза долго јаки маскирани памук грб casaco infantil parkas Girls Надолу Палта Девојка Зима Јака Маскирани Outerwear Грб Деца Надолу Јакни Бебе девојки зима надолу coatoutwear со капа деца грб тенка покаже топло Деца е зима облека памук-поместена јакна Деца Грб indbreaker abrigos mujer Ровот нова Европа висок квалитет тенок ровот грбот дебел Надолу јакна деца девојки outwear грб

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
6T, 8T, 10T, 12T, 14T, 4T
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Облека Должина:
Долго
Пополнување:
Памук
Бренд Име:
lagabogy
Затворање Тип:
Еден Гради
Ткаенина Тип:
Worsted
Одредување На Содржина:
70%
Јака:
Маскирани
Декорација:
Крзно Јака Џеб
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тежина:
0.8
Број На Модел На:
TZ105
Точка име :
Девојки Зимско Палто Крзно Маскирани Деца Облека Памук-Поместена Јакна
боја:
Црвено Црн Каки
Погоден Висина:
95-155cm
детали:
Голема Крзно Јака Маскирани Топло Winbreaker Девојки Надолу Јакна

Купувачи како што избираат