.

.

Нови Оригинал, За Леново Јога 2 Про 13 Lcd Задните Врати Екран Капак на Школката + База на Дното Долниот Капак AM0S9000310 AM0S9000210 Сребрена

Нови Оригинал, За Леново Јога 2 Про 13 Lcd Задните Врати Екран Капак на Школката + База на Дното Долниот Капак

Оценка на посетителот:

DEN 4127.52
Залиха
Достапно за нарачка


Состојба
Нови Оригинални
PN
AM0 S9000310 AM0 S9000210
Фит Јога 2 Про 13
Боја
Сребро.
Пакетот вклучува
1 сет
Забелешка
Проверете Picutre или FRU пред да го купат овој објект.

Карактеристики на предлогот

Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Материјал:
ABS
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Бренд Име:
Леново
Затворање Тип:
Не Патент
Број На Модел На:
yoga2 pro13
Стил:
бизнис
Пакет:
No
Применливи модели:
yoga2 pro13

Купувачи како што избираат