.

.

50Pcs A/C Главниот Вентил R12/ R134A Авто Автомобил Климатизација Асортиман Смена Комплет#T518#

50Pcs A/C Главниот Вентил R12/ R134A Авто Автомобил Климатизација Асортиман Смена КомплетT518

Оценка на посетителот:

DEN 444.00 -21 %
DEN 562.56
Залиха
Достапно за нарачка


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Бакар & месинг Боја : како што е прикажано на сл Автомобилската Климатизација Вентил Core Кутија Големина(L*W*H) : 130 x 65 x 20 mm Карактеристики : 1.Погоден за автомобил климатизација замена и одржување. 2.Имајте на влијание, на фреон(F12 R134a),масло, водонепропусност и корозија. 3.За Buick Серија, Беверли, Jetta, Тојота, Хонда, Elantra, 134 A Универзална, R12 Универзална итн. Одговара за автомобил modle : Голем Buick : 5pcs Мали Buick : 5pcs Најчесто Користени Автомобили : 10 компјутери Baolai : 10 компјутери Рено : 20 компјутери Количина : 1 Set Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1 ~ 3 мм грешка,ви благодарам. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација
Име На Модел:
D21518
Објектот Ширина:
6.5cm
Бренд Име:
WYIN WY
Објектот Должина:
13cm
Специјални Функции:
Автомобилски Клима Уред Вентил Core
Објектот Висина:
2cm
Материјал Тип:
Бакар & месинг
Тип На Објект:
Климатизација Вентил Core
Кутија Големина(L*W*H):
130 x 65 x 20 mm
боја:
како што е прикажано на сл
Количина:
1set

Купувачи како што избираат