.

.

Персоналните Свадба Закачалка,стрелките на закачалка, Селски венчаница Закачалка, Обичај Дрво Булчински Име Закачалка

Персоналните Свадба Закачалка,стрелките на закачалка, Селски венчаница Закачалка, Обичај Дрво Булчински Име

Оценка на посетителот:

DEN 1007.52
Залиха
Достапно за нарачка


Свадба Закачалка Персоналните со Датумот и Името, Селски венчаница Закачалка, Обичај Дрво Булчински презиме Закачалка Персоналните Цел И вашата свадба датум, дозволете ми да знам кога ќе треба закачалка
***, На пример***
*1. Име ( Една линија на име на закачалка, 14 знаци се ограничени.)
*2. бела боја *3.денот треба
Производ Детали
Материјал : Дрво
Закачалката боја : бела , природни , цреша
Големина : 42-44cm
Повеќе Свадба Закачалка
-
ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ
- Со СТАНДАРДНИ ПРЕВОЗОТ - Обично околу 2-3weeks
- Може да трае подолго поради доцнење во сопствени или поштата ефикасност
- Што е надвор од нашата контрола
ЗА ДА СЕ СКРАТИ ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ
- Ве молиме да го НАДГРАДИТЕ вашиот превозот да се ИЗРАЗАТ ако контактирате со нас
- Г ХЛ/UPS/ТНТ/ФЕДЕКС се достапни
- ВАЖНО : Обработка време нема да се промени, без оглед на вашата избрана за испорака метод
ИСПОРАКА ДЕТАЛИ
- Ние брод од Кина преку Кина, Воздухот Mail Пост со следење (препорачана Пошта)
- Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса предвидено е точно & заврши
- Ве молиме проверете ги вашите податоци по вашата исплата,ќе го испрати надвор како вашата нарачка адреса. Така бидете сигурни дека тоа е точно. - ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примате објектот , ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите тоа
Плаќање
- Western Union/Paypal/трансфер/
Повратни информации
-Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
- Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши
проблемите и да се направи сте задоволни.
-Ве молиме да ни даде позитивен фидбек и 5 ѕвезди, ако сте задоволни .тоа е важно за нас. Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!
T H A N K . Y O U ! ! !
Ако имате било какви прашања ве молам само convo мене или е-мејл мене
Ние сме повеќе од среќни да ви помогнат : )

Карактеристики на предлогот

боја:
една цреша закачалка, една бела закачалка, еден природен закачалка, две цреша закачалки, две бели закачалки, две цреша закачалки
Број На Модел На:
W049
Повод:
Свадба & Ангажман
Материјал:
Дрво;Дрвени
Објектот:
Свадба фустан закачалка
Партија Услуги:
свадба фаворизира
свадба оркестарот:
свадба фаворизира и подароци

Купувачи како што избираат